Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 0
Meilė kortos pavertė profesionaliu pokerio žaidėju | Švenčionių.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Meilė kortos pavertė profesionaliu pokerio žaidėju

Kortos. Nuotrauka Michał Parzuchowski iš Unsplash.

26-erių Tomas save drąsiai vadina pokerio profesionalu. Pasak vaikino, profesionalu žmogus tampa tuomet, kai gali mokyti ir kitus, o būtent tą jis jau kurį laiką sėkmingai daro.

Tomas sutiko su mumis pasidalinti savo istorija apie susidomėjimą pokeriu ir meilę kortų žaidimams.

Kortomis žaidė nuo mažų dienų

Tomo teigimu kortų kaladė dar ankstyvoje vaikystėje buvo vienas mėgstamiausių jo žaislų. Jis visuomet prašydavo senelių, kad su juo pažaistų karą, o jeigu jie spyriodavosi pats vienas iš kortų kaladės dėliodavo pasjansą.

„Kol kiti žaidė su mašinėlėmis, tai man patiko žaisti kortomis. Daug laiko leisdavau su seneliais, kurie man ir padovanojo pirmąsias kortas. Prašydavau jų, kad žaistume pačius paprasčiausius žaidimus. Dažniausiai jie sutikdavo, bet kartais su kortomis leisdavau laiką ir vienas. Tiesa sakant, man tai nebuvo didelė problema“, – savo istoriją pasakojo Tomas.

Pokerį matė per filmus ir svajojo išmokti

Vilnietis pokerį išmoko žaisti paauglystėje, o iki to laiko apie šį žaidimą buvo girdėjęs tik iš TV filmų. Pasak jo, dažni holivudiniai filmai rodydavo Las Vegasą kaip žaidžiamas kortų žaidimų „karalius“ pokeris, tai jį išties traukė ir žavėjo.

„Matydavau per televiziją, kaip Amerikoje žaidžiamas pokeris. Nežinojau kas tai, bet man knietėjo sužinoti. Tai atrodė labai įdomus ir traukiantis žaidimas“,  – pasakojo vaikinas.

14-ojo gimtadienio dovaną atsimins visą gyvenimą

Per savo 14-ąjį gimtadienį Tomas iš tėvų ir senelių gavo didelę bendrą dovaną – pusiau profesionalų pokerio rinkinį. Dabar vaikinas prisipažįsta, jog būtent ši dovana jam gyvenime paliko patį didžiausią įspūdį.

„Visi turime kažkokių gražių atsiminimų iš vaikystės, man toks momentas buvo gauti pokerio rinkinį. Tai buvo pati geriausia dovana, nors aš net nežinojau taisyklių. Iškart pradėjau ieškoti jų internete ir tobulinti savo žinias. Man šitas žaidimas tiko ir labai patiko. Vos ne kasdienine veikla tapo pokerio naujienos, informacijos apie šį žaidimą rinkimas“, – sakė Tomas.

Žaidė daug ir dažnai kol pasiekė rimtų pergalių

Iki 21-erių Tomas pokerį žaidė tik mėgėjiškai, tačiau per tą laiką spėjo perprasti daugybę šio žaidimo subtilybių ir vos sulaukęs galimybės siekti rimtų laimėjimų ėmė ja naudotis.

„Žaidžiau kazino internete. Laimėdavau po kelis tūkstančius eurų, vėliau vykau ir į rimtus turnyrus Lietuvoje bei užsienyje. Tikrai tapau gana geru žaidėju vien todėl, kad gyvenau tuo, kas man labai patinka. Manau, kad su hobiu taip gali nutikti kiekvienam iš mūsų“, – mintimis dalinosi Tomas.

Pradėjo mokyti kaimyną, dabar turi jau 5 mokinius

Kaip minėjome, Tomas ir pats moko žaisti pokerio, o visa tai prasidėjo prieš beveik metus. Tomo pagalbos paprašė jo kaimynas.

„Neplanavau tapti pokerio mokytoju, bet kaimynas paprašė pamokų, pasiūlė pinigų. Išties jaučiausi įvertintas ir pirmą kartą supratau, kad galbūt dabar jau tikrai galiu save vadinti profesionalu. Dabar jau turiu savo sistemą, mokinių skaičius taip pat yra išaugęs, todėl neatmetu galimybės, kad būtent pokerio trenerio darbas ateityje taps pagrindine mano gyvenimo veikla“, – pokalbį užbaigė vaikinas.

123456