Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $data_object, $depth = 0, $args = NULL, $current_object_id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 1904
Kokie yra pagrindiniai griūvančios meilės ženklai? | Švenčionių.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kokie yra pagrindiniai griūvančios meilės ženklai?

Romantiški santykiai – komplikuota ir sudėtinga gyvenimo dalis. Kartais būna momentų, kada tarsi skrendame ant sparnų, tačiau pasitaiko situacijų, kada nebegali žinoti – verta stengtis ar ne? Būtent ta nežinia kankina tikrai nemažą dalį žmonių. O nežinia kankina stipriai. Įvairūs galvoje išsidėlioti scenarijai bei ne pagal planą susiklostančios situacijos nuolat kursto abejones dėl santykių ateities, kol galiausiai pradedate abejoti ar iš tikrųjų vienas kitą mylite. Tokiu metu niekam nėra ir nebus gerai, tad reikėtų rasti būdus tą pastebėti bei galbūt – išvengti. Štai ženklai, kurie indikuoja apie griūvančią meilę.

Išsisukinėjimai bei pasiteisinimai

Natūralu, kad santykių pradžioje norisi patirti be galo daug ir aistra draugystei įsibėgėjant atneša aštresnių įspūdžių. Tai, kad penkti metai poroje nebus tokie kaip pirmi – natūralu, taip pat natūralu, kad penkiolikti, nebus tokie, kaip penkti ir taip toliau…

Visgi su natūraliai evoliucionuojančiais santykiais koja kojon neturėtų žengti pasiteisinimai bei išsisukinėjimai. Jeigu vengiate leisti laiką vienas su kitu, galvojate pasiteisinimus, kad veiktumėte kažką smagesnio nei būtumėte kartu (arba pastebite tai iš kitos pusės), tai labai rimtas signalas, kad meilė griūva. Išsisukinėjimai bei artumo vengimas dažnai pastūmi ir į neištikimybę…

Dingo intymumas

Negalima meluoti sau ir kitiems. Seksas santykiuose yra labai svarbus. Meilė neatsiejama nuo romantikos bei artumo, o šie savaime veda prie kūniškų malonumų. Tai, kad seksas yra, dar jokiu būdu negarantuoja gerų santykių.

Intymios akimirkos turėtų būti vertingos ir nė vienas partneris neturėtų jaustis sukaustytas. Geras būdas net ir ilgai kartu esančioms poroms nepamesti noro intymiai leisti laiką – erotinių prekių naudojimas. Sociologai ir psichologai pastebi tendenciją, kad poros, kurios pildo erotines fantazijas drauge, kartu išbūna ilgiau.

Todėl vertėtų apie seksą kalbėtis tarpusavyje. Jeigu jus domina vieni ar kiti dalykai, pakalbėkite apie juos. Galbūt vienam iš jūsų iki pilnos laimės tetrūksta, vienkartinio žaidimo vaidmenimis arba norisi, kad stalčiuje atgultu vibratorius. Juk tai taip paprastai išsprendžiama, juolab kad dažniausiai sekso prekės bei vibratoriai perkami internetu, net neiškėlus kojos iš namų.

https://www.fantazijos.lt/vibratoriai

Nebekalbama apie ateitį

Jeigu iš savo antros pusės girdite tokias frazes, kaip: „Aš noriu su tavim…“, „Ar nori su manim…“, „Gal norėtum…“, „O ką manai, jeigu mes…“. Tai gali būti bet kokie ateities planai – nuėjimas į restoraną, naujo automobilio pirkimas, šeimos pagausėjimas, svarbu, kad jie būtų. Jeigu pora siekia tikslų ir nori kartu kažką pasiekti, juos tikrai sies stiprus emocinis ryšys, kuris ir yra pagrindinė meilės sudedamoji dalis.

Nebenorite klausyti jo arba jos rūpesčių

Kokius žinote meilės ir santykių įprasminimo būdus? Turbūt santuoka arba vedybos šauna į galvą, kaip vienas iš pirmųjų variantų. Tuo pačiu derėtų ir prisiminti įžadus, kuriuos jaunieji sako bažnyčioje. Jie skamba taip: „Ir džiaugsme, ir varge“. Būtent sunkiais etapais ir nemalonių situacijų apsuptyje paaiškėja, iš kokio gi molio yra nulipdyta jūsų draugystė arba meilė.

Jūs turite norėti įveikti bendrus sunkumus bei padėti vienas kitam spręsti savuosius. Jeigu antrai pusei kalbant apie jį ar ją kamuojančias bėdas jūs mintimis pabėgate kažkur toliau, nesiklausote ir jus vargina problemų sprendimas (arba tą pastebite iš partnerių), tai rimtas ženklas, kad meilė vienam iš jūsų neberūpi.

Jums nesvarbu, ką ir kada jie veikia

Galbūt tai skamba ir kiek ekstremaliai, bet nuolatinis jaudulys dėl antrosios pusės, kada ji arba jis nėra šalia – geras ženklas. Liguista paranoja dėl neištikimybės kankinti neturėtų, tačiau virpuliukas, kirbantis pilve tikrai simbolizuoja stiprią meilę.

Kaip ir minėjome, nereikėtų prarasti balanso ir pusiausvyros bei neprisigalvoti neegzistuojančių meilužių arba kitų nebūtų dalykų. Pasitikėkite vienas kitu, tačiau jauskitės prieraišūs prie laiko dviese ir kartu.

Ramia sąžine paliktos problemos

Yra populiari nerašyta santykių taisyklė – neiti miegoti susipykus. Sunku pasakyti kodėl, tačiau geriau dieną pradėti ir užbaigti teigiamomis emocijomis. Velniai nematė ar jūs teisūs konflikte, ar ne – jeigu konflikte nukenti tik principai ar ambicijos, kodėl gi racionaliai nepasvėrus: kas jums svarbiau – būti teisiam ar būti mylimam? Jeigu pasirinkote teisumą ir principus, labai gali būti, kad meilė griūva.

123456